Dlhodobý prenájom izieb

Vážení priatelia,                                                                                                                                                                máte v Tatrách služobnú cestu, pracovné stretnutie, dlhodobú prácu alebo len hľadáte dlhodobejší prenájom v krásnej oblasti Vysokých Tatier?  Penzión u Vierky** vo Veľkej Lomnici Vám vyjde v ústrety. Ponúkame izby a apartmány na dlhodobý (ročný či dlhší) prenájom.

Penzión u Vierky** Vám ponúka prenájom izieb a apartmánov aj dlhodobo/ zmluva sa uzatvára na 1 rok / za zvýhodnené ceny. Ak máte záujem o dlhodobejší pobyt v našom penzióne, kontaktujte nás prostredníctvom rezervačného formulára a do poznámky uveďte „dlhodobý prenájom“ alebo telefonicky. Obratom Vám vypracujeme špeciálnu, výhodnejšiu ponuku a do niekoľkých dní Vás budeme kontaktovať. Vybrať si môžete zo všetkých             nami ponúkaných izieb a apartmánov pre štandardné ubytovanie. Samozrejmosťou je špeciálna, zvýhodnená cenová ponuka prispôsobená presne Vaším požiadavkám.

Popis apartmánoveho bývania v príjemnom rodinnom penzióne…….

Ponúkame Vám na prenájom zariadené izby a apartmány v príjemnom tichom prostredí  v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Apartmány majú priestranné spálne ktorých výhodou je to, že každá spálňa má zariadený kuchynský kút, apartmány zariadenú kuchyňu, vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchovací kút, umývadlo ). Apartmány sa prenajímajú kompletne vybavené a zariadené. Každá izba a apartmán disponuje pohodlným, na mieru vytvoreným nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V každej spálni sa nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, jedálenský stôl, priestranná skriňa, konferenčný stolík, TV LED, Wifi . Kuchyňa je kompletne zariadená elektrospotrebičmi s príslušenstvom. V objekte je možné využiť posedenie v zimnej záhrade a v letnom období v altánku s grilom a kuchyňou.                                                                                                                                                                                Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Podlaha:  plávajúca, koberce, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, WC, umývadlo. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, elektrický sporák s varnou doskou a rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár, TV LED, rádio.  Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová , zateplenie objektu.

Apartmánový dom – penzión  sa nachádza na tichej ulici 7 km od Popradu, Kežmarku a Tatranskej Lomnice. Veľká Lomnica má kompletnú občiansku vybavenosť. Ak máte v Tatrách služobnú cestu, pracovné možnosti, alebo len tak hľadáte dlhodobý nájom v oblasti Veľkej Lomnice, ponúkame vám práve náš penzión do pozornosti. Vybavenie, jeho poloha a poskytované služby sú zárukou vašej spokojnosti. Majiteľ ponúka  plný upratovací servis v prípade záujmu.

OBJEKT JE VHODNÝ PRE RIADITEĽOV A  MANAŽÉROV  FIRMY …

APARTMÁNY A IZBY SA PRENAJÍMAJÚ PRE JEDNÚ OSOBU …

OBJEKT NIE JE VHODNÝ PRE RODINY S DEŤMI …

ZVIERATKO NIE JE MOŽNÉ UBYTOVAŤ ….

Rozloha izieb, popis a foto apartmánov :

izba č. 1 dvojposteľová izba / francúzska posteľ / so sociálnym zariadením a kuchynským kútom     22,90 m2,

izba  č. 2 -3 apartmán s kuchyňou dvojposteľová izba / francúzska posteľ / so sociálnym zariadením a samostatnou kuchyňou   33,80 m2,

izba  č. 4 jednoposteľová izba so sociálnym zariadením a kuchynským kútom     17,50  m2,

zimná záhrada  5,00  m2, nebytové priestory- chodby a schodište      23,80  m2.

Samostatne stojací Rekreačný dom s vlastným vchodom – apartmán 2 izby s kuchyňou :

izba  č. 6 dvojposteľová izba / francúzska posteľ / so sociálnym zariadením

izba  č. 7 dvojposteľová izba / francúzska posteľ / so sociálnym zariadením

kompletne zariadená kuchyňa, chladnička, elektrická pec, mikrovlná rúra, varná kanvica, rádio TV LED na každej izbe, Wifi pripojenie v celom objekte     105 m2.

Goralský apartmán dvojposteľová izba / francúzska posteľ / so sociálnym zariadením, samostatnou kuchyňou, barovým pultom a obývacou izbou de  LUXE     110 m2

Exteriér ubytovania


Exteriér ubytovania

Popis a foto jednotlivých izieb a apartmánov:

Popis izby číslo  1

Ponúkame vám na prenájom kompletne zariadenú izbu v príjemnom prostredí v obci Veľká Lomnica. Izba o ploche 22,90 m2 má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo), kuchynský kút a dispozícii zimnú záhradu. Izba sa prenajíma zariadená a disponuje pohodlným, na mieru vytvoreným nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V izbe sa nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, priestranná skriňa, konferenčný stolík,   TV LED, Wifi. Kuchynský kút je kompletne zariadený elektrospotrebičmi s príslušenstvom, elektrický sporák s varnou doskou a rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár.

Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle majiteľa   0908 291 615.

Foto izby číslo  1

 

  

Popis apartmánu číslo  2

Ponúkame vám na prenájom kompletne zariadený apartmán v príjemnom prostredí v obci Veľká Lomnica.
Apartmán o ploche 33,80 m2 má spálňovú časť, kuchynskú časť, predsieň a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo, automatickú práčku) a k dispozícii zimnú záhradu. Apartmán sa prenajíma zariadený a disponuje pohodlným, na mieru vytvorením nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V apartmáne sa nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, priestranná skriňa, konferenčný stolík, TV LED, Wifi. Kuchyňa je kompletne zariadená elektrospotrebičmi s príslušenstvom, elektrický sporák s varnou doskou a rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár, rádio, oddychové lôžko.

Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle majiteľa   0908 291 615.

Foto apartmánu číslo  2

  

Popis izby číslo  4

Ponúkame vám na prenájom kompletne zariadenú izbu v príjemnom prostredí v obci Veľká Lomnica. Izba o ploche 17,50 m2 má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo), kuchynský kút a k dispozícii zimnú záhradu. Izba sa prenajíma zariadená a disponuje pohodlným, na mieru vytvorením nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V izbe sa nachádza posteľ, nočný stolík, priestranná skriňa, kuchynský stôl, TV LED, Wifi. Kuchynský kút je kompletne zariadený elektrospotrebičmi s príslušenstvom, indukčná varná platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár.

Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle majiteľa  0908 291 615.

Foto izby číslo  4

  

 

Samostatne stojací rekreačný dom s vlastným vchodom – apartmán, 2 izby s kuchyňou a obývacou časťou:

Popis rekreačného domu ( 2 izby so soc. zariadením a kompletne vybavená kuchyňa s obývacou časťou )

Ponúkame vám na prenájom trojizbový kompletne zariadený apartmán s kuchyňou so samostatným vchodom v príjemnom prostredí v obci Veľká Lomnica. Apartmán o ploche 105,00 m2 má dve spálňové časti, obývačku, kuchynskú časť, predsieň a v každej izbe sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo ). Apartmán sa prenajíma zariadený a disponuje pohodlným, na mieru vytvorením nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V apartmáne sa v každej izbe nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, priestranná skriňa, konferenčný stolík, TV LED, Wifi. Kuchyňa je kompletne zariadená elektrospotrebičmi s príslušenstvom, elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár.

Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle majiteľa   0908 291 615.

Rekreačný dom U Vierky  ( 2 izby so soc. zariadením a kompletne vybavená kuchyňa s obývacou časťou )


Kuchyňa s obývacou časťou

Izba č. 6

Izba č. 7
 

Kompletne zariadená kuchyňa, chladnička, elektrická pec, mikrovlná rúra, varná kanvica, rádio, TV LED na každej izbe a Wifi pripojenie.

Goralský apartmán

Popis goralského apartmánu

Pracujete pod Tatrami ? Hľadáte luxusné ubytovanie, ktoré by vyhovovalo vaším požiadavkám ? Ak máte radi luxusné ubytovanie, Goralský apartmán je tou správnou voľbou. Určite vyhovie aj najnáročnejším. V malebnej obci pod Tatrami, Veľká Lomnica vám ponúkame na prenájom 2-izbový kompletne zariadený apartmán v štýle, ktorému neodoláte. Goralský apartmán je o ploche 110 m2, disponuje priestrannou obývacou izbou s rohovým sedacím gaučom, barovým pultom, jedálenským sedením, plazmou, domácim kinom, rádiom a trezorom. V spálňovej časti sa nachádza štýlová francúzska posteľ, vstavaná skriňa, pracovný kút, TV LED. Určite oceníte výstup zo spálne na terasu so sedením a na jazierko s vodopádom. Kuchyňa je kompletne zariadená elektrospotrebičmi (elektrický sporák s varnou platňou a rúrou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, varná kanvica, mikrovlnná rúra, automatická práčka – Samsung). Kúpeľňa disponuje sprchovacím kútom, umývadlom, bidetom a pisoárom. WC je samostatné. Práčovňa s pračkou je samostatná. Celý apartmán je vkusne obložený borovicovým zrubom.

Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na telefónnom čísle majiteľa  0908 291 615.

Foto goralského apartmánu

 

Okolie ubytovania – altánok