Poloha penziónu

Penzión u Vierky** ponúka nádherné ubytovanie priamo v srdci Veľkej Lomnice – malebného mestečka na skok od najkrajšej slovenskej turistickej oblasti – Vysokých Tatier. Nádherná príroda okolia Veľkej Lomnice poskytuje veľa možností športového a rekreačného vyžitia.

Letné prázdniny

Penzión u Vierky** vďaka svojej polohe v blízkosti národného parku Vysokých Tatier uspokojí aj tých najnáročnejších turistov, cyklistov, ale aj hubárov. Títo majú možnosť vybrať si z množstva turistických chodníkov a cyklo trás v okolí Veľkej Lomnice, po ktorých môžu navštíviť nádherné tatranské plesá (Popradské pleso, Velické plesu), Slovenský raj, historické pamiatky (Spišský hrad, srdce mesta Levoča) a mnoho mnoho ďalšieho. Viac informácii o možnostiach letného vyžitia sa dozviete v našom animačnom programe.

Zimné prázdniny

Plánujete v Penzióne u Vierky** stráviť zimné prázdniny? Vynikajúci nápad! Penzión sa nachádza v blízkosti najznámejších tatranských lyžiarskych stredísk, ako aj jedinečnej atrakcie – horskej dráhy Tatra Bob, ktorá je v prevádzke nielen v letných ale aj v zimných mesiacoch. Viac informácii o mo6nostiach letného vyžitia sa dozviete v našom animačnom programe.