Referencie hostí

Chovancová s rodinkou Logo" />

Chovancová s rodinkouJÚL

Dobrý deň,
môžem písať len pozitívne – boli sme veľmi milo prekvapení perfektnými službami – krásny a čistý apartmán, milá a ochotná pani hostiteľka, dvor na hranie pre deti. Môžem všetkým odporučiť ubytovanie v penzióne a jeho služby hosťom!

Monika Cehulová Logo" />

Monika CehulováJÚL

Dobrý deň,
minulý týždeň sme sa vrátili z pobytu. Bolo to naozaj super, od ubytovania cez stravu až po služby. Naozaj sa tomu nedá nič vytknúť . Môžem ostatným kliemto len vrelo doporučiť !!!
Zároveň Vám ďakujem za príjemné prežitie dovolenky vo Vašom zariadení.

Veronika Závacká Logo" />

Veronika ZávackáJÚN

Dobrý deň,
dovolenka, ktorú sme strávili v Tatrách, bola SUPER. Pani Štefaňáková je veľmi milá, domček – 7 miestny apartmán s kuchynkou má príjemnú atmosféru a je veľmi vkusne zariadený. Veľmi sme sa dobre cítili a určite sa ešte ukážeme u Vás…………….

Bialončíková Leonóra s rodinou Logo" />

Bialončíková Leonóra s rodinouJÚN

Dobrý deň,
len teraz sme sa vrátili z dovolenky a chcem sa Vám poďakovať za prežitie skutočne úžasnej dovolenky. Navštívili sme Veľkú Lomnicu – penzión U Vierky.
Bolo báječne. Špičkové ubytovanie na vysokej úrovni, ochotní domáci – celý rodinný personál a všetci, čo sa o nás starali, lahodná kuchyňa a všetky, všetky služby tip top. Proste dovolenka ako má byť. Počasie nám vyšlo tiež ako na želanie, takže sme si užili aj vychádzok aj kúpania v termálnych kúpaliskách.
Oddýchnutí a spokojní opäť premýšľame, kedy zas navštívime týchto milých ľudí v prekrásnom tatranskom kraji. Ešte raz ďakujem za všetko.

Dušan Horecký Logo" />

Dušan HoreckýJÚN

Vážená pani Štefaňáková,
s radosťou Vám môžem potvrdiť, že pobyt v apartmánovom dome splnil všetky naše očakávania a boli sme s pobytom veľmi spokojní.
V budúcnosti radi sa vrátime na toto miesto, ak nám to momentálna situácia dovolí.

Anička Ridilovičová Logo" />

Anička RidilovičováMÁJ

Dobrý deň prajem,
s pobytom vo Veľkej Lomnici sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovosť, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. – boli sme veľmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka rodinke Štefaňákovej a veľa ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.

Danka Hvizdošová Logo" />

Danka HvizdošováMÁJ

Moje najkrajšie spomienky sa spájajú s Vysokými Tatrami vo Veľkej Lomnici. Bol to nádherný víkend, ubytovanie bolo tej najvyššej kategórie a o majiteľke objektu ani nehovorím. Bola to “kočka” na správnom mieste, ktorá sa snažila, aby sme sa cítili príjemne.
Nesmiem zabudnúť vyzdvihnúť penzión U Vierky ** , v ktorom som s priateľom prežila krásne romantické chvíle.
Slovensko je krásna krajina a preto vrele odporúčam navštíviť také krásne ubytovacie zariadenie, aké som navštívila aj ja.

Nataša Valeková s rodinkou Logo" />

Nataša Valeková s rodinkouAPRÍL

Pozdravujem Vás,
s ubytovaním sme boli skutočne nad mieru spokojní a to predovšetkým vďaka úžasnej pani majiteľke Vierke, ktorá by nám snáď zniesla aj modré z neba. Určite sa tam radi vrátime a týmto sa chcem srdečne poďakovať….

Sepeši Tomaš Logo" />

Sepeši TomašMAREC

Dobrý deň,
bol som nad mieru spokojný a môžem potvrdiť, že to bolo najlepšie ubytovanie, aké som na Slovensku navštívil.
Ďakujem za Vami prejavenú ochotu.

Katka Butyková Logo" />

Katka ButykováDECEMBER

Bolo úžasne…. ba priam fantastické!!!
fakt díky za všetko. Neskutočne dobré služby. Naozaj to bolo nad naše očakávania……….

Hanka Vnenčáková Logo" />

Hanka VnenčákováDECEMBER

Dobrý deň prajem,
s pobytom vo Veľkej Lomnici sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovosť, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. – boli sme veľmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka rodinke Štefaňákovej a veľa ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.

Renáta Hajkovská Logo" />

Renáta HajkovskáMÁJ

Dobrý večer,
dnes sme sa vrátili z dovolenky. Musím len potvrdiť, že hodnotenie ponúkaného objektu bolo pravdivé.
Ubytovanie – apartman bol naozaj super zariadený a vyhovoval aj tým náročnejším požiadavkám. Všetko s vkusom zariadené a naozaj čisté…(na čo si ja potrpím ). Čo sa týka služieb, pani majiteľka bola naozaj veľmi milá a nemôžem nič povedať, len že ďakujeme….. a určite sa vrátime……. Prajem Vám, aby ste mali viac takýchto objektov.

Blanka Orinčáková Logo" />

Blanka OrinčákováAPRÍL

… s pobytom sme boli nadmieru spokojné. Krásne prostredie, veľmi pekný a do detailov zariadený apartmán, strava bola vynikajúca, ponúkane služby taktiež a pani Vierka velmi milá , príjemná a ochotná. Možno si myslíte, že preháňam, ale naozaj sme boli všetky tri baby veľmi spokojné.
Veľmi pekne ďakujem a prajem ešte krásny slnečný den.
PS: Už dávno som sa tak dobre nevyspala. / voňavé posteľné prádlo, kvalitné matrace – SUPER!!!/