Referencie hostí

Chovancová s rodinkouJÚL

Dobrý deň,
môžem písať len pozitívne – boli sme veľmi milo prekvapení perfektnými službami – krásny a čistý apartmán, milá a ochotná pani hostiteľka, dvor na hranie pre deti. Môžem všetkým odporučiť ubytovanie v penzióne a jeho služby hosťom!

Monika CehulováJÚL

Dobrý deň,
minulý týždeň sme sa vrátili z pobytu. Bolo to naozaj super, od ubytovania cez stravu až po služby. Naozaj sa tomu nedá nič vytknúť . Môžem ostatným kliemto len vrelo doporučiť !!!
Zároveň Vám ďakujem za príjemné prežitie dovolenky vo Vašom zariadení.

Veronika ZávackáJÚN

Dobrý deň,
dovolenka, ktorú sme strávili v Tatrách, bola SUPER. Pani Štefaňáková je veľmi milá, domček – 7 miestny apartmán s kuchynkou má príjemnú atmosféru a je veľmi vkusne zariadený. Veľmi sme sa dobre cítili a určite sa ešte ukážeme u Vás…………….

Bialončíková Leonóra s rodinouJÚN

Dobrý deň,
len teraz sme sa vrátili z dovolenky a chcem sa Vám poďakovať za prežitie skutočne úžasnej dovolenky. Navštívili sme Veľkú Lomnicu – penzión U Vierky.
Bolo báječne. Špičkové ubytovanie na vysokej úrovni, ochotní domáci – celý rodinný personál a všetci, čo sa o nás starali, lahodná kuchyňa a všetky, všetky služby tip top. Proste dovolenka ako má byť. Počasie nám vyšlo tiež ako na želanie, takže sme si užili aj vychádzok aj kúpania v termálnych kúpaliskách.
Oddýchnutí a spokojní opäť premýšľame, kedy zas navštívime týchto milých ľudí v prekrásnom tatranskom kraji. Ešte raz ďakujem za všetko.

Dušan HoreckýJÚN

Vážená pani Štefaňáková,
s radosťou Vám môžem potvrdiť, že pobyt v apartmánovom dome splnil všetky naše očakávania a boli sme s pobytom veľmi spokojní.
V budúcnosti radi sa vrátime na toto miesto, ak nám to momentálna situácia dovolí.

Anička RidilovičováMÁJ

Dobrý deň prajem,
s pobytom vo Veľkej Lomnici sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovosť, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. – boli sme veľmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka rodinke Štefaňákovej a veľa ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.

Danka HvizdošováMÁJ

Moje najkrajšie spomienky sa spájajú s Vysokými Tatrami vo Veľkej Lomnici. Bol to nádherný víkend, ubytovanie bolo tej najvyššej kategórie a o majiteľke objektu ani nehovorím. Bola to „kočka“ na správnom mieste, ktorá sa snažila, aby sme sa cítili príjemne.
Nesmiem zabudnúť vyzdvihnúť penzión U Vierky ** , v ktorom som s priateľom prežila krásne romantické chvíle.
Slovensko je krásna krajina a preto vrele odporúčam navštíviť také krásne ubytovacie zariadenie, aké som navštívila aj ja.

Nataša Valeková s rodinkouAPRÍL

Pozdravujem Vás,
s ubytovaním sme boli skutočne nad mieru spokojní a to predovšetkým vďaka úžasnej pani majiteľke Vierke, ktorá by nám snáď zniesla aj modré z neba. Určite sa tam radi vrátime a týmto sa chcem srdečne poďakovať….

Sepeši TomašMAREC

Dobrý deň,
bol som nad mieru spokojný a môžem potvrdiť, že to bolo najlepšie ubytovanie, aké som na Slovensku navštívil.
Ďakujem za Vami prejavenú ochotu.

Katka ButykováDECEMBER

Bolo úžasne…. ba priam fantastické!!!
fakt díky za všetko. Neskutočne dobré služby. Naozaj to bolo nad naše očakávania……….

Hanka VnenčákováDECEMBER

Dobrý deň prajem,
s pobytom vo Veľkej Lomnici sme boli maximálne spokojní, všetko bolo tip-top, nesmierna ochota, ústretovosť, profesionalita poskytovania služieb, kvalita, čistota, cit a vkus pri výbere zariadenia, atď. – boli sme veľmi spokojní. Dokonca plánujeme, že sa tam onedlho vyberieme znovu na nejaký oddychový víkend.
Vďaka rodinke Štefaňákovej a veľa ďalších úspechov pri poskytovaní služieb klientom.

Renáta HajkovskáMÁJ

Dobrý večer,
dnes sme sa vrátili z dovolenky. Musím len potvrdiť, že hodnotenie ponúkaného objektu bolo pravdivé.
Ubytovanie – apartman bol naozaj super zariadený a vyhovoval aj tým náročnejším požiadavkám. Všetko s vkusom zariadené a naozaj čisté…(na čo si ja potrpím ). Čo sa týka služieb, pani majiteľka bola naozaj veľmi milá a nemôžem nič povedať, len že ďakujeme….. a určite sa vrátime……. Prajem Vám, aby ste mali viac takýchto objektov.

Blanka OrinčákováAPRÍL

… s pobytom sme boli nadmieru spokojné. Krásne prostredie, veľmi pekný a do detailov zariadený apartmán, strava bola vynikajúca, ponúkane služby taktiež a pani Vierka velmi milá , príjemná a ochotná. Možno si myslíte, že preháňam, ale naozaj sme boli všetky tri baby veľmi spokojné.
Veľmi pekne ďakujem a prajem ešte krásny slnečný den.
PS: Už dávno som sa tak dobre nevyspala. / voňavé posteľné prádlo, kvalitné matrace – SUPER!!!/